Často kladené otázky

Jaké příležitosti nabízí Investiční a realitní skupina CALLIDE?

Díky naší působnosti po celé České Republice a expanzí na Slovensko nabízíme široké možnosti pracovních příležitostí. Naší aktuální nabídku naleznete v sekci Volná místa.  

Jak se mohu ucházet o práci v CALLIDE, a. s.?

Ve Skupině CALLIDE preferujeme žádosti v elektronické podobě.

U volné pozice, kterou jste si vybrali v naší rubrice Volná místa, využijte vloženého odkazu, prostřednictvím kterého nám můžete zaslat Váš motivační dopis a svůj životopis, ve kterém nezapomeňte na uvedení svých osobních údajů, podrobnější popis dosaženého vzdělání, pracovních zkušeností a Vašich dalších schopností.

Nemohu najít nic vhodného. Co mám teď udělat?

Jestliže nenajdete vhodné volné pracovní místo, budeme rádi, když i nadále budete sledovat naši rubriku Volná místa. Případně se přihlaste na do našeho vzdělávacího kurzu a po jeho absolvování Vás přijmeme do příslušného oboru.

K čemu budou použity mnou poskytnuté osobní informace v rámci životopisu?

Zajímají nás detailní informace týkající se Vašich znalostí a zkušeností, abychom byli schopni vybrat vhodné kandidáty, které bychom pozvali k pohovoru nebo do hodnotícího personálního centra. Vaše životopisy budou sloužit jako základ pro případné pozdější pohovory. Samozřejmě se všemi informacemi, které nám poskytnete, bude nakládáno jako s velmi důvěrnými.

Mohu poslat svůj životopis běžnou poštou na papíře?

Budeme rádi, když nám svůj životopis doručíte v elektronické podobě. Tímto způsobem doručení se můžete ujistit, že jste byli skutečně zařazeni do výběrového řízení na danou pozici.

Z jakých kroků se skládá výběrové řízení?

Struktura a šíře výběrového řízení závisí na druhu pracovního místa, o které se ucházíte.

Nejčastěji používanou výběrovou metodou jsou osobní pohovory a panelové pohovory. Obvykle výběrové řízení začíná pohovorem s personalistou a následují pohovory s liniovým managementem.

U specifických pracovních pozic je součástí výběrového řízení psychodiagnostikatu.

Jaké vzdělávání a rozvoj zaměstnanců nabízíte?

Investiční a realitní skupina CALLIDE nabízí různé druhy školících a rozvojových programů, jakými jsou např. realitní, finanční a manažerské kurzy. Lidé s vysokým potenciálem mohou také absolvovat více specializované MBA programy.

Ročně stráví zaměstnanci Skupiny CALLIDE v průměru 7 dní na vzdělávacích akcích.  Skupina CALLIDE vydá ročně více než 3% hrubých mzdových nákladů na vzdělání a rozvoj svých zaměstnanců.

Jaké jsou možnosti postupu v rámci Skupiny CALLIDE?

Jelikož Skupina CALLIDE působí nejen po celé České republice, najdete u nás příležitost postupu v rámci různých divizí, oddělení společnosti a lokalit. Pracovní místa jsou zároveň inzerována interně, aby se o ně naši zaměstnanci společnosti CALLIDE mohli ucházet a rozvíjet svou profesní kariéru.

Jaké zaměstnanecké výhody Skupina CALLIDE nabízí?

Skupina CALLIDE nabízí svým zaměstnancům řadu zaměstnaneckých výhod.

  • týden dovolené navíc nad rámec 4 týdnů nařízených ze zákona
  • finanční příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • finanční příspěvek na vybranou dovolenou
  • odměny k výročím a narozeninám
  • příspěvek na mobilní volání
  • slevy na energie